2.kapit.

28. září 2008 v 19:37 | janik
TUTO KAPITOLU CHCI VĚNOVAT NEJLEPŠÍM KAMARÁDKÁM KOKO A HANCE.DOUFÁM, ŽE SE JIM TO BUDE LÍBIT I VÁM OSTATNÍM.
Zvednu se a vidím....Toho kluka od sousedů(Davida).Podá mi ruku a pomůže mi vstát.Brácha se nám směje tak do něj strčím a on sebou švihne o zem přestane se smát a já s Davidem se začnem smát. "Promin za tu srážku a jmenuju se David a jak vidíš tak jsme sousedi" omluví se ani nevím za co a představí se mi. "Já se taky omlouvám a sem Jana a tohle je můj brácha Petr" ukážu na bráchu, který se chystá jít do domů. "Jančo já jdu zatím do baráku" řekne a odejde a ještě dodá:"čau Davide" a už je v domě.Otočila jsem se zpět na Davida a zeptala jsem se ho "nechtěl by ses někdy k nám i s kámošema stavit k bazénu?" "Já bych kdyžtak šel ale nevím jak kluci a kdy" odpoví "a co takhle zítra jestli máte čas" navrhnu." "Tak jo zítra neva když se ted půjdu zeptat kluků abych ti dal vědět ještě dnes a chci se zeptat jestli bys mi nedala tvoje tel. číslo" zeptá se a nasadí psí kukuč. "Jo dám.Takže 773......" nadiktuju mu číslo a rozloučíme se a jdu domů. "Tak co popovídaly jste si" zeptal se brácha a já mu odpověděla že jo a že zítra možná příjde David a jeho kámoši jestli mu to nevadí."Vím, že se ti ten David líbí ale dávej si bacha nechci aby ti zase nějaký kluk ublížil" řekne mi brácha a já mu dám za pravdu.Kluk, se který se jmenoval Michal a byl se mnou aby mě dostal do postele.Když jsem se to dozvěděla tak mě normálně znásilnil a potom to rozhlásil po celé škole, že jsem v posteli naprostý tele ale samozřejmě neřekl, že mě znásilnil ale že jsem chtěla sex sama.Po týdnu na to přišel a oznámil to na policii.Michala zavřely a já se začla stranit kluků.Po měsíci přišly rodiče a oznámily nám, že se stěhujem do Německa.Ani se nenaděju a je večer a brácha mi řekl, že mu volaly rodiče, že se v Česku zdrží týden.Přijde mi SMS od Davida, že kluci souhlasí.
RÁNO
Vstanu a udělám si ranní hygienu.Dojdu dolů do kuchyně a tam potkám bráchu jak připravuje snídani."Bré ránko" pozdravím bráchu."Dobré copak máš v plánu dneska" zeptá se a já mu hned odpovím "no má se tu stavit David s kámošema počkej napíšu mu v kolik se staví." S touto větou
jsem běžela ke mě do pokoje pro mobil.Hned jak jsem odeslala smsku tak mi přišla odpovědˇ, že příjdou ve 13 hodin.Šla jsem to oznámit bráchovy.Nasnídaly jsme se a šli vybalovat to co jsme nestihli včera.Když jsme všechno vybalily byl čas oběda.K obědu jsem něco uvařila.Ani jsem se nenadála a už bylo 12:45. Šla jsem se trochu upravit."Crrr" někdo zazvoní."To budou as kluci" pomyslím si a křiknu na bráchu at otevře.
U DAVIDA
Ráno mi Janča napíše(SMS) kdy přijdem.Jak jsem ji odepsal tak jsem se šel nasnídat.Díky bohu, že Frankyho to vaření baví jinak by jsme asi umřeli hlady.Po snídani jsme šli do zkušebny zkoušet nový písničky.Když jsme dorazily domů a já se zavřel u sebe v pokoji a jako vždy jsem psal nový písně.
Když chodím každý den spát
pomyslím hned na tebe
nikdy by mě nenapadlo milovat
snesl bych ti modrý z nebe
"Znám jí jeden den a už jsem se do ní zamiloval" pomyslel jsem si a moje oči se zastaví na budíku, který ukazuje 12:55.
O 15 minut později
U MĚ
S klukama je ohromná sranda.Nejvíc mě rozesmějou ty Linkeho ksichty."A co tě nejvíc baví" zeptá se mě Timo a hodí po mě svůdným pohledem a já na něho zas, který říká:NECH SI ZAJÍT CHUTˇ. a začnu: " no třeba hraní na klávesy a kytaru a kámoška mě naučila na bicí,přátelé,party,sport,čtení a samo i kluci" odpovím."Ty hraješ na bicí"zeptá se Juri se zájmem."No já na ně moc nehraju ale neuškodí to umět ale když mám vztek tak na ně hraju a od tý doby co ....." nedořeknu a zalesknou se mi oči a toho si kluci všimnou."Co se ti stalo" zeptá se opatrně Franky.
U DAVIDA
Váhá a koukne se po Petrovi.Ten přikývne."No já ... bylo mi skoro 16 a chodila jsem s klukem jmenoval se Michal.Na začátku byl milej ale později po mě chtěl abych s ním spala.Nesouhlasila jsem s tím, tak mě potom znásilnil.Potom to rozhlásil po celé škole ale to, že mě znásilnil ale to, že jsem s ním šla dobrovolně, a že jsem v posteli tele.Po týdnu se to dozvěděl brácha a šel to oznámit na policii.Ti Michala zavřely a já se uzavřela do sebe.Naštěstí jsem měla bráchu a kámošky, ketré mi pomohli se z toho dostat.""Jak se jmenují ty kámošky"zeptal se Timo "No jo když jde o holky tak je čilej" pomyslím."Lucie ale říkáme jí Koko je hodně chytrá,nekazí nikdy srandu,umí hrát na baskytaru a je to hlava a mozek party.Potom je tu Hanka té říkáme Haník,Sluníčko,Zlatíčko ale když se naštve tak by toho dotyčného na místě zabila,jinak je to super holčina, která dokáže člověka podržet.A nakonec je tu Veronika té říkáme Verča,je střeštěná a hrozně brutální mě skoro umlátila sešitem přímo ve škole ale jen když jí provokuješ,taky nezkazí srandu ale nejhorší je když zpívá"dořekne "a ráda poslouchá skupinu Nevada Tan" doplní.
U MĚ
"A hrozně ráda poslouchá skupinu Nevada Tan" dodám.Kluci mi řeknou, že mají skupinu Nevada Tan, která se jmenuje Nevad Tan ale museli se přejmenovat tpět na Panik¨)já to pochopitelně věděla ale nejsem šílená fanynka)."Kdo se vám líbí ze skupiny" zeptá se Jan."No tak Koko se líbí Linke,Haníkovi Franky a Verče Timo" odpovím popravdě " a tobě""no ... David" odpovím a zrudnu.Linke si toho všimne a řekne, že už půjdou, že je hodně hodin a taky bylo.Bylo skoro devět."Tak čau zítra"rozloučí se kluci.
Pokráčování příště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 klea klea | Web | 3. října 2008 v 15:20 | Reagovat

Tato povídka je nej co jsem kdy četla i ta první kapitola je nej

2 janik janik | Web | 3. října 2008 v 15:21 | Reagovat

díky tvoje povídka bude taky určitě dobrá:))

3 Lucka Lucka | 2. listopadu 2008 v 18:53 | Reagovat

hey dobry :D, jen tak dal ;)

sem zvedava, jak se to bude vyvijet :D

4 nikča01 nikča01 | 6. prosince 2008 v 13:46 | Reagovat

POKRAČOVÁNÍ!! jinak fakt good

5 kito37 kito37 | 6. prosince 2008 v 17:14 | Reagovat

fakt dobrý:) kdy bude 3.?

6 Troyinka<3 Troyinka<3 | 7. prosince 2008 v 20:55 | Reagovat

pěkný!! pls pokračování ;)

7 BeruškaBaruška BeruškaBaruška | 8. prosince 2008 v 18:32 | Reagovat

doooobrýýý

píšeš fakt dobrý povídky ;) jen kdyby přibívaly trochu rychlejš... vim, že asi nemáš moc času, ale kdyby....

8 Jůůůůlinka Jůůůůlinka | 24. prosince 2008 v 17:15 | Reagovat

hmmm... gooooooood ;) pls další kapitoly

9 sally sally | 31. ledna 2009 v 14:53 | Reagovat

suprový!! už se těšim na pokračování :)

10 kulička kulička | 14. září 2009 v 19:17 | Reagovat

wow!! to je jízda :-) pěkný, moc pěkný :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama