Únor 2010

3.kapitola

8. února 2010 v 21:46 | janik
3.kapitola

Od toho dne uběhl měsíc a včera se mně David zeptal jestli bych s ním nechtěla chodit. Souhlasila jsem. K tomu ještě psali holky(kámošky) z Česka, že zítra přijedou. Juchů konečně bude naše parta pohromadě.

DALŠÍ DEN
Ráno vstanu překvapivě brzo což je u mně neobvyklé protože když nechodím do školy tak spím do desíti ale dnes jsem vstala v sedm. Dojdu k hifině a pustím cd Killerpilzů píseň Spring Hoch a hlasitost jsem dala na maximum. Hudba musela být slyšet i u sousedů. Byla jsem právě v koupelně a čistila si zuby když mi do pokoje vlítnul brácha. "Ségra nechceš to náhodou ztišit já ještě spím tedy spal jsem" zeptá se, já jen zavrtím hlavou že ne a pustím si DEIN ECHO od Panik. Brácha se naštve a jde k mojí hifině a vypnul ji. Naštvaně se na bratra podívám a uvidím co má na sobě tak vybuchnu smíchy. Petr měl na sobě měl jen modrý trenky s červenými srdíčky, vlasy mu trčely do všech stran a ospalý obličej.Nenápadně vytáhnu mobil a vyfotím ho. Když uvidí v mojí ruce mobil tak řekne:"dej to sem nebo..." nedořekl protože jsem mu skočila do řeči "nebo to řekneš rodičům" zeptám se provokativně. No jo rodiče zas odjely do Berlína k babičce na 4 dny. Už jsou pryč druhý den(je sobota). Brácha si jde zase lehnout a já si pustím cd ale tentokrát potichu. Je právě po obědě a za chvíli jedu holkám naproti na letiště.

U KLUKŮ (JURI)
Je sluneční den a tak s klukama dřepíme u bazénu. Linke pošťuchuje Jana, David a Timo o něčem "žhavě" diskutujou v bazénu, Franky a já ležíme na lehátkách u bazénu a posloucháme hudbu. Očima zabloudím k Janči baráku a vidím, že Janča a Petr někam jedou. Najednou někdo začne řvát. Podívám se ke zdroji toho křiku. Byl to Jan.

U JANA
Jsem v bazénu a Linke mě otravuje. Pořád na mě cáká a říká mi prcku což přímo nesnáším. Cákání na mě ho už přestane bavit tak mě pro změnu začne potápět. Slyšel jsem zvuk motoru od auta a tak jsem se otočil k Janče (k baráku). Uviděl jsem Petrovo auto jak mizí v dálce a v tu chvíli mě nečekaně Linke potopil. Pomalu jsem se skoro utopil ale Linke mě naštěstí pustil. Hned jak jsem se vynořil jsem začal kašlat vodu. "Ty vole Linke jsem se málem utopil ty pako" zařval jsem na něho. Linke se mi omluvil a já vylezl z bazénu a šel si lehnout na lehátko. "Hele nevíte kam Jana jela protože mě nic neříkala" zeptá se zvědavě David. "To se ptáš nás a náhodou nechodíš s ní ty" odpoví Timo otázkou. David se na něj podívá pohledem, který naznačoval aby sklapnul.

NA LETIŠTI (VYPRÁVÍ VERČA)
Jsme v Ruzyni a naše letadlo právě vzlítlo. Asi po dvou hodinách letu nám oznámí, že za chvíli přistaneme na letišti v Hamburku. Písnu tedy Janě kde nás má vyzvednout. "Verčo už si napsala Janče kde má na nás čekat" zeptá se mě Hanka " jo napsala" odpovím jí a zas si pustím hudbu do uší. Koko si čte BRAVO a Hanka zas POPCORN je tu fakt nuda už se těším až budem u Janči psala, že má nádherný sousedy, a že má pro nás překvápko. Už se nemůžu dočkat. Konečně je letadlo na zemi a my jdem do letišní haly. No jo Janča se vůbec nezměnila jak vidím. Společně si padnem kolem krku. "Moc se mi po vás stýskalo" řekne " nám po tobě taky" odpovím s holkami. Petr zatím přijel autem k nám a nastoupili jsme. "Tak co novýho a co kluci" zeptá se a čeká co odpovíme. Začne Hanka. I když všichni máme počítač, icq a tak ale je lepší si to říct osobně. "No nevím kde začít. Přestav si, že rodičové mám řekly, že se dohodli s vašima a tak se budeme stěhovat sem" začala Hanka ale do debaty nám vstoupil i můj brácha se svou otázkou, kterou může říct jen naprostý pako. "Bude tu i Michal s Martinem" zeptal se holek. "Jo když jsme tu i my" odpoví mu Verča ironicky. Mezitím dojedem domů. Brácha odejde a já s holkami pokračuju v debatě tam kde jsme skončily. Zrovna večeříme když někdo zazvoní. Všichni jsme byly v pyžamu protože jsme nikoho nečekaly a to byla chyba. Jdu otevřít a čeká mě šok. Za dveřma stojí kluci. "Kdo to je" křikne na mě Janča. Já nejsem schopna slova tak Jana vyjde z kuchyně.

U TIMA
Kluci se rozhodly, že půjdeme za Jančou. Juri zazvoní. Otevře nám nějaká holka. "Momentík" řekne a zavře dveře. Za chvíli se dveře otevřou a v nich se objeví Janča s XXL trikem na sobě. "Ahoj kluci" pozdraví nás a naznačí nám ať jdeme dál. "Kluci chci vám představit svoje kámošky z Česka" řekne a vejdeme do obýváku kde uvidím tři holky a mezi nimi i tu, která nám poprvé otevřela. "Holky tohle jsou mí sousedi Timo, Jan, Juri, Linke, Franky a David, se kterým i chodím" řekne a dodá: " kluci tohle je Verča, Lucka (Koko) a Hanka" při každém jméně ukáže na tu dotyčnou. "Ahoj" řeknou Koko a Hanka. Jen Veronika na mě čučí jak na nějakýho boha a ještě s otevřenou pusou. Janča a David šli pro pití do kuchyně ale trvá jim to nějak dlouho. Jdu tam a vidím jak se na sebe lepí. Jdu zpět do obýváku a Juri na mě vybafne "nevíš kde je Jana a David" "jo jsou v kuchyni a "mluví" francouzsky"(líbají se) odpovím s úšklebkem.

U DAVIDA
Když příjdu s Jančou z kuchyně ostatní se na nás nějak divně šklebí. Nechám to jít a sednu si. Asi po hodině odejdeme a hned jak přijdeme k nám tak kluci spustí. "Co jste proboha tak dlouho dělaly v tý kuchyni" zeptá se Franky a zase se zašklebí "nic co bysme jsme tam asi dělaly" řeknu "ale nekecej Timo řekl, že jste tam "mluvili francouzsky"" vyklopí to Juri. "No a co tak jsme se tam líbaly je to snad zakázaný" vystartuju a jdu do svýho pokoje. Napadne mě, že bych mohl ještě zavolat Janče. Chvíli to vyzvání a potom se ozve:"ahojky" jakmile zaslechnu její hlas je mi líp a na tváři se mi objeví úsměv. Povídáme si asi asi hoďku a taky se dozvím, že se jí taky ptaly co jsme dělaly v kuchyni. Položím mobil na noční stolek a lehnu si a hned zalomím.

MEZITÍM DOLE (JAN)
"Asi jsme to přepískly kluci" řekne Timo a kluci přikývnou na souhlas. "Kluci ráno se mu omluvíme ale teď jdem spát ne" uzavře debatu Franky a každý se rozejdeme do svých pokojů.

pokračování příště