POVÍDKA PRO ELU - JB JOE+GÁBY

4. září 2010 v 9:42 | janik |  Povídky na přání
Jmenuji se Gabriela ale všichni kámoši mi říkaj Gáby. Je mi 18 let a mám 2 mladší sestry. Anet je 17 a Mary jsou 4 roky. Jsou prázdniny a já plánuju s Anet a její kámoškou Elis jít na koncert nějaký skupiny Jonas Brothers, které Anet poslouchá každý den. Líbí se jí nějaký Nick a Elis zas Joe. Na ten koncert jdu vlastně protože mě mamka poprosila jestli na ně dám pozor. "Gáby pomůžeš mi vybrat oblečení na ten večer" zeptá se mě Anet a odejde z mýho pokoje. Vstanu tedy od počítače a jdu za ní. U ní pokoji
to vypadá jako by jí tam vybuchla skřín. Všechno bylo na zemi. "Co myslíš mám si vzít tohle" ukáže na tričko s mega výstřihem a na minisukni. Jen protočím oči tak aby to neviděla a vyberu ji něco s alespoň menším výstřihem. Koncert začíná v 19:00 a je půl pátý tak se pomalu připravím. Kolem šesté hodiny už stojíme před místní sportovní halou a zrovna začíná poprchávat a tak se schováme dovnitř. Holky si stoupnou k místu kde se budou ukazovat vstupenky ale já si sednu na schody. V tom se z haly začne ozývat nějaká hudba. "Ségra pojď sem" zařve na mě Anet, že to museli slyšet i ti Jonasové v hale. A taky, že jo. Hudba na asi dvě minuty utichla a potom zase začali hrát. "Já ji asi uškrtím" pomyslím si a začnu si to i velmi potichu říkat. "Tak co si mi chtěla" zeptám se a snažím potlačit vražedný tón.
U JOA
Zrovna dolaďujme poslední úpravy. Nick zkouší mikrofony a najednou se ozve nějaký holčičí jekot jak nějaká holka volá na svojí ségru ať jed k ní. Chudák Kevin se toho nečekanýho jekotu lekl a spadl z podia. Naštěstí se mu nic nestalo. "Keve se v poho" zeptám se a Nick se na něho podívá. "Kluci běžte se připravit za chvíli to začne" upozorní nás taťka "jasně" řeknu dohromady s bráchama. Podle křiku fanynek jsem usoudil, že už je začaly pouštět k podiu.
ZPĚT U GÁBY
Hned jak bodygárdi začaly pouštět fanoušky dovnitř tak mě sestra začala k podiu a začala pištět jako o život. "Tohle není moje sestra" pomyslím si. Když se na podiu objevily ti kluci tak sestra a Elis se snažily na ně dosáhnout. Asi po jejich půlhodinovým snažení div nevylezou na to podium se začnu pomalu bouchat rukou do hlavy nad jejich chováním. To jsem však nevěděla, že mě někdo viděl. Ten někdo byl samozřejmě Joe. Když písnička skončí tak ten zpěvák Joe (dozvěděla jsem se to od Elis) řekl co všechny moc natchlo. "Teď vyberu jednu z vás abychom ji na tomto koncertu věnovaly písničku" řekne a halou se ozve strašný řev. Očima pátral v prvních řadách. Pohledem se zastaví u mě. Potom jde nakraj podia a něco řekne nějakýmu chlapovi. Chlap
vyrazí kam na ten Joe řekl což znamená směrem ke mně. "To si jde určitě pro ségru nebo Elis" pomyslím si ale to jsem se šeredně mýlila. "Slečno pojďte" řekne ten bodygárd a táhne mě k podiu. Otočím se na Anet a Elis a jejich pohled není zrovna milý. Dívají se na mě jak na vraha jenže já za to, že si vybral zrovna mě nemůžu. "Jak se jmenuješ" zeptá se mě potichu "Gabriela ale všichni mi říkaj Gáby" odpovím a naznačí mi abych si sedla. "Tak teď tady Gáby zazpíváme písničku Hello Beautiful" řekne a začnou hrát. Během písničky si ke mně Joe kleknul, vzal za ruku, podíval se mi do očí a přitom zpíval. Byla jsem v sedmým nebi. "Asi jsem se zamilovala" pomyslím si a Joeovi oplatím úsměv. Když píseň skončí jdu zpátky k holkám. Ty mě propalují pohledy. "Jak si to mohla udělat" vyčte mi Elis a pokračuje: "ty víš jak Joa miluju a tak ses mi ho rozhodla přebrat" "ne já ti ho nechci přebrat a něco ti řeknu, že není tvůj majetek a má na víc" oplatím jí to. Elis se urazí a vnímá už jen Joa. "Nechápu co na něm vidí" položím si v duchu otázku a odpověď se mi promítne před očima. Nemůžu zapomenout na ty jeho čokoládový oči a nádhernej úsměv. Po koncertě jdu sama domu protože se na mě holky naštvaly. Jsem pár metrů od haly když naproti mně zastaví auto. Začne se otvírat okýnko a z něho vykoukne hlava Joa. "Gáby pojď mi tě svezem" řekne " to nemusíte já to dojdu" odpovím ale on si nedá říct. "No tak" řekne "prosím prosím smutně koukám" ozve se najednou Kevin z auta. Stojíme tam asi 15 minut než mě kluci překecaj. Posadím se mezi Nicka a Kevina, naproti mně sedí Joe. "Takže Gáby" načne debatu Kevin "ano copak chceš Kevine" zeptám se
"jak dlouho nás posloucháš" "nějak dlouho" "jak to" "protože vás většinou což myslím furt poslouchá moje sestra Anet" řeknu "povíš nám o ní něco" "jasně je to fanatická fanynka Jonas Brothers, je z vás schopná vylést na podium a svlíknout vás a nejvíc z vás zbožňuje Nicka, že má jeho plakáty po celým pokoji" popíšu jim Anet. Kluci se zhrozí když jsem řekla, že má chuť z nich strhnout oblečení ale radši přejdou na jiný myšlenky. Cesta rychle utekla a já se právě loučím s klukama. "Tak ahoj a díky" "není za co" řekne Joe a nádherně se usměje. Než zavřu dveře od auta dá mi Joe z okýnka do ruky nějaký papírek. Chci se zeptat co to je tak se okýnko a auto Jonasů odjíždí.
"Jsem doma" řeknu do domu a z kuchyně se vyřítí mamka "ahoj a kde je Anet" zeptá se mě "jde s Elis" řeknu ji a jdu pomalu do svého pokoje. Ráno mě probudí budík v mobilu. Po chvíli konečně vstanu z postele. Když si začnu dělat snídani vzpomenu si na lístek co mi včera dal Joe. Po snídani si vezmu lístek a rozhodnu se Joeovi napsat smsku. "BRÉ RÁNO NECHCEŠ SE NĚKDY SEJÍT? ČAS A MÍSTO NAVRHNI PLS TY. GÁBY" zmáčknu odeslat a je to. Ani za deset minut mi příjde odpověď "ČAU CO TAKHLE DNES VE TŘI V KAVÁRNĚ NA NÁMKU??? JOE". "Mami neva, že půjdu dneska ven" zeptám se mamky "nevadí ale buď nejpozději do jedenácti doma" "díky" poděkuju a jdu do svýho pokoje a napsat Joeovi, že to platí.
O 1 ROK POZDĚJI
Už je to rok co znám Jonase a je to dva měsíce co jsem začala chodit s Joem. Elis od té doby co chodím s Joem nemluví a tím pádem se mnou Anet sotva promluví. Právě se chystám na koncert kluků. No jo teď mě Joe bere na každý jejich koncert. Ze začátku mi to trochu vadilo ale stejně většinu koncertu se probavím s Frankem. Dneska nám dělá společnost i Kevinova snoubenka Daniel a musím říct, že si vybral fakt dobře. Je to fajn holka, se kterou dobře bavit a je to nej kámoška. Jsem zvědavá co udělá až se po svadbě dozví, že Kev chrápe a tuto novinu jsem se dozvěděla od Joa a proto mají pokoj každý pro sebe. "Vážený fanoušci chci se svým bratrem Joem vám oznámit dvě noviny" řekne Kevin a mi s Dan se na sebe zvědavě podíváme "ta první je, že můj bratr Joe začal chodit se skvělou holkou a ta se jmenuje Gabriela" řekne a někteří začnou tleskat "Gáby pojď jsem k nám" zavolá a já tedy jdu. Sednu si na připravenou židli a teď si vezme slovo Joe: "a ta druhá je, že tady Kevin se nám před pár dny zasnoubil. Pojď k nám Dan". Když si Dan sedne kluci začnou hrát. Po pár tónech poznáme písničku Hello Beautiful. Koncert jsem si užila tak jako vždy. "Tak co už jste se rozhodly kdy bude ten den D" zeptám se Kevina při zpáteční cestě domů " no domluvily jsme se, že by to bylo nejhezčí tak za měsíc a půl""ty Gáby šla bys mi za družičku" zeptá se mě Daniela "moc ráda" odpovím když k nám přisedne Joe. "Copak probíráte" zeptá se a obejme mě kolem ramen "jen tak" řekne Daniela.
DEN KEVINOVI SVATBY
Tak je tu den D.
Právě stojím vedle Daniely (jako svědek Dan) a pozoruju ten šťastný pár co za pár minut budou manželé. Mají úžasný obřad. "Berete si zde přítomného Paula Kevina Jonase jr. za právoplatného manžela a budete ho ctít v nemoci a ve zdraví, bohatství a chudobě dokud vás smrt nerozdělí" zeptá se kněz Dan " ano" odpoví a kněz se otočí na Keva "berete si zde přítomnou Danielu Deleaseovou za právoplatnou manželku a budete ji ctít v nemoci a ve zdraví, bohatství a chudobě dokud vás smrt nerozdělí" "ano". "Teď vás prohlašuju za Danielu a Kevina Jonasovými" řekne a dodá:"můžete políbit nevěstu". Jak kněz řekl tak se i stalo. Na oslavě kluci novomanželům zahrály krásnou píseň. Všichni tančily, pily a radovaly se. A asi se ptáte jak tento
příběh skončil? Nakonec mě o pár týdnů později Joe požádal o ruku.

Doufám, že se líbila.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Veronika K. Veronika K. | Web | 7. září 2010 v 10:33 | Reagovat

fakt skvělá povídka =DDD a nechtěla bych mít takovou sestru fanatika.... ale je fakt suprová =DDDDDD

2 Gaby Gaby | 8. září 2010 v 20:18 | Reagovat

jůůů moc pěkný <3 děkuju mocinky moc:-) fakt povedená:-)

3 janik janik | 10. září 2010 v 11:27 | Reagovat

díky moc :-)

4 Ela Ela | 16. září 2010 v 20:19 | Reagovat

fakt super povídka :-) moc se ti povedla :-) a to se Gaby bála, že bude vypadat jako idiot, když si nechá napsat povídku :-D no jo, co bych pro kámošku neudělala :-D ;-)
díky janiku :-) fakt suprová povídka:-)

5 Gaby Gaby | 26. září 2010 v 18:21 | Reagovat

Ela : díík :-P ;-)

6 MirkaPauh MirkaPauh | E-mail | Web | 27. července 2018 v 3:01 | Reagovat

Peels help to escape from the greater part old changes of the skin cover. operations effective at any age, recommended for skin of any type. After non-traumatic exfoliation disappear minor wrinkles, skin becomes young, without wrinkles. Recovery – 3 days. The middle peeling effectively copes wrinkles (expression, old, affects hardly noticeable scars, removes freckles.
Adaptation – 7 days. Deep peeling conducting in the beauty clinics. This is maximum effective operation, although requires long term recovery – up to one month.
<a href=http://chemicalpeel.in/chemical-peel-procedure-what-is-the-right-order>chemical peel procedure</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama