Prosím pomozte!!!!

20. října 2010 v 20:57 | janik |  Já a blog
Od středy, myslím zhruba ve 13:00 se pohřešuje Anička Janátková. Podle toho co jsem četla, tak si zkrátila cestu domů ze školy zkratkou. Na posledy ji viděla kamarádka a pak se rozdělili. Uběhlo už spoustu vyšetřování. Pomáhají i vrtulníky a speciální psi. Bohužel nejsou o Aničce žádné zprávy. Pátrání se rozšířilo do celého světa. Hlídají se hranice států i letiště atd. Anička je pohřešovaná už zhruba pět dní. Každou minutou se její šance snižují.
Kdybyste něco o tom věděli nebo viděli, volejte na číslo 158.

Popis:

Anička je drobná devítiletá blondýnka. Je vysoká120 centimetrů, ma blond vlasy. Na sobě měla tmavě šedou zimní bundu, fialovo-černou šálu (tzv. palestina) a tmavěmodré džíny s červeno-bílým páskem. Na nohou měla černé boty a na hlavě fialovou čepici s kšiltem.
Otec zmizelé devítileté Aničky Miloš Janatka se prostřednictvím televize Nova obrátil na případného únosce a nabídl mu za navrácení dcery 3,5 milionu korun. Jeho výzvu odvysílala Nova v sobotu ve své hlavní zpravodajské relaci Televizní noviny. Nikdo na to ale nereagoval.

Prosím všechny, kteří byli na mém blogu, ať si to dají na svůj blog. Nenutím vás do toho, ale pokud máte alespoň trochu citu tak to udělejte. Aničce držím moc palce a je moc smutné, že se takové věci dějí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama