Červenec 2011

Harry Potter 7 část druhá

15. července 2011 v 19:52 | janik |  Já a blog
Tak teď jsem přišla z kina kde jsem byla na Harrym Potterovi a relikvie smrti část druhá a bylo to fakticky dobrý. Trochu jsem se zasmála a hodně brečela. Takže doporučuju všem aby to zkoukly.

Povídka pro Verču

8. července 2011 v 14:28 | janik |  Povídky na přání
"Sejdem se tedy před klubem BEACH jo tak zatím" rozloučím se s kámoškou a jdu se připravit na večer. Osprchuju se, vyfénuju si vlasy, které si dám do culíku a nalíčím se. Nějakou dobu než si vyberu oblečení. To vše mi zabere akorát do šesti hodin. Vezmu si kabelku a pomalu jdu ke klubu. "Ahojky Vero" pozdraví mě Petra a po ní příjde akorát i Anne. Vejdem do klubu a hned zamíříme k baru. Holky si jdou na parket zatančit a mě tam nechaj samotnou "to si říkaj kámošky" pomyslím si. Asi po půl hodině mě začne otravovat parta čtyř kluků "ale copak tady děláš tak samotinká" zeptá se mě opile blonďák z té party "do toho ti nic není" odseknu mu a chci ho ignorovat, ale začne mě osahávat. "Nech mě ty prase" snažím se ho odstrčit ale on a jeho parta se začnou smát. "Ale notak" řekne blonďák a pořád na mě šahá. "Říkám ti nech mě bejt" křiknu na něj ale přes tu hudbu to není moc slyšet a tak se otočím a dám mu facku. Za chvilku si uvědomím, že to to byl blbej nápad protože mě jeho kmoši chytí a postaví čelem k blonďákovi. "Tak holčička si bude dovolovat jo" řekne a dá mi taky facku. Syknu bolestí když se ozve: "nechte ji na pokoji" otočím hlavu a uvidím kluka v hip hopovém nebo v yperském oblečení a za ním pět kluků. "No kohopak to tu máme snad se z tebe nestal andílek za tu dobu co máš tu svojí kapelu Timo" zeptá se toho Tima blonďák "nech si ty kecy pro někoho koho to zajímá Thomasi" odpálkuje ho Timo. Po chvíly mi dojde, že jsem ho někde viděla "a jo připomíná mi toho rapera z té skupiny myslím, že se jmenuje Panik nebo tak nějak" pomyslím si. Chvilku se ještě hádaj a potom ten Thomas a jeho parta odejdou. "Jsi v poho" zeptá se mě Timo a všimnu si, že jeho kmoši tu už nejsou " sem a díky nevím co bych jinak dělala" poděkovala jsem mu a snažila se usmát ale spíš to vypadalo jako škleb. "Jinak jsem Timo a ty" "Veronika ale všichni mi říkaj spíš Vera" představíme se " a ještě jednou dík za záchranu" "nemusíš mi děkovat udělal jsem to rád" usměje se. Potom se mě zeptal jestli si spolu netančíme a já jsem tedy souhlasila. Úplně jsem zapomněla na holky. Po půlnoci jsem se s Timem rozloučila protože jsem už musela dom. Teprve doma jsem si uvědomila, že jsem se do něho zamilovala.

O 2 TÝDNY POZDĚJI
Už jsou to dva týdny co jsem poprvé a asi i naposledy viděla Tima. Za tu dobu jsem se s tím smířila. Jdu na icq a vidím, že online je jen Anne. "Ahojky" napíšu jí "ahojky jak se vede" "dobře a u tebeů "jde to" "jak to??" "Michal má asi jinou" L. Michal je kluk Anne a jsou spolu už rok a nemyslím si, že by ji podváděl. Ale člověk nikdy neví. "To by ti neudělal" napíšu jí a ona hned odepíše " ale udělal už dva týdny nemá čas". Po této zprávě mě dovede k tomu, že Anne má za týden narozeniny. "Co když jí jen připravuje překvapení k narozkám" pomyslím si a Anne odepíšu "třeba fakt nemá čas ale určitě už plánuje jak ti to všechno vynahradí" "hmm třeba tím, že mi dá kopačky" napíše a odejde z icq. "Sakra tohle jsem fakt nechtěla" pomyslím si v duchu. Druhý den se mnou Anne nepromluvila a vyhýbala se mi. Rozhodla jsem se, že si na ni počkám před školou. Čekám ani ne 10 minut když uvidím jak vychází ze školy tak k ní běžím. "Anne můžeme si promluvit" zeptám se jí " o čem" "o tom včerejšku na ajsku" "aha" "já to nemyslela tak zle" vysvětlila jsem to a šly jsme ke mně. Když dorazíme ke mně tak ji vše vysvětlím. "Hele co kdybychom šli večer do klubu" napadne Anne "a do jakýho" "do klubu BEACH" navrhne "to je suprovej nápad" řeknu a v duchu si vzpomenu na Tima.

V KLUBU BEACH
"Hele támhleten týpek by stál za hřích co říkáš" zeptá se mě Anne a ukáže na černovlasýho kluka, který mi někoho připomíná. "Podle mě nic moc" řeknu a napiju se své tequilly. "Ahojky" ozve se mi za zády až se leknu. Když se otočím uvidím někoho koho jsem už dva týdny neviděla. Tima. "Ahojky" pozdravím ho a usměju se a on mi usměv oplatí. Anne mezitím šla k tomu klukovi co si vyhlídla a z něho se vyklubal kamoš Tima David. Ani nevím jak dlouho jsme byly u baru ale muselo to být dlouho protože jsme s Timem vyčerpali všechny témata k povídání. Potom jsme si zatančily a uprostřed tance jsme se políbily. Byla jsem v sedmým nebi, že se mi ani nechtělo od jeho rtů odtrhnout. Ten večer byl ze všech nejlepší.


A jak to všechno dopadlo?? Verča a Timo spolu začali chodit, Anne nakonec čekalo mega překvapení od jejího kluka Michala a s Davidem jsou jen kámoši jako s celou kapelou Panik.
Doufám,že se všem povídka líbila. J J

Ohledně povídek na přání

5. července 2011 v 13:46 | janik |  Povídky na přání
Všem co mi napsali o povídku se moc omlouvám, že jsem je ještě neuveřejnila ale v půlce mi vždy dojde inspirace. Povídky se budu co nejbližší době dopsat a uveřejnit.